Bezděz (foto: Zd. Bergl)Historická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieMasarykova škola ve Mšeněpamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra Nejedlá

Uzavírka Mělnické ulice
[12.07.2018]

v pondělí 16. července bude zahájena I. etapa rekonstrukce Mělnické ulice (silnice II/273) v oblasti benzínové pumpy. Půjde o cca měsíc trvající úplnou uzavírku, tj. bude nedostupná i čerpací stanice. Křižovatka na Sedlec a do Stránecké ulice bude průjezdná.

Objízdná trasa vede přes Choroušky a Velký Újezd, ale zde je úzká silnice a jezdí zde dosti velkých autobusů, tak spíše doporučuji jezdit přes Ráj.

Autobusy ČSAD nadále budou zajíždět na náměstí do Mšena, jen se vlivem objížďky změní některé jízdní časy. Změnový jízdní řád je níže ke stažení.

Děkujeme za pochopení.

ZJŘ 668.pdf (dokument Adobe PDF)ZJŘ 668.pdf

Značení objízdné trasy v I. etapě rekonstrukce - DIO - Mšeno - etapa 1.pdf (dokument Adobe PDF)DIO - Mšeno - etapa 1.pdf