Městské lázně - koupalištěNáměstí Míru ve MšeněOlešnoSkramouš

Svoz objemného odpadu
[19.04.2018]

Sedlec – 12.5.2018 (sobota)
POZOR ZMĚNA - od 8:00 do 12:00 hod. bude přistaven kontejner před bývalou knihovnou.

Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery.

Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace apod., nepatří sem pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemůže služba u kontejnerů přijmout.

Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku a za jeho odložení zaplatit.