Hra světelPoklička z úpatíObřadní síň radniceSkalní kaplička v Boudecké rokli

Nádoby na použitý rostlinný olej
[07.03.2018]

dnešního dne jsme rozmístili po městě nové nádoby na odpad - na použitý rostlinný olej z domácností. Vycházíme tak vstříc námětu, který zazněl na Fóru zdravého města Mšena v rámci MA21 ("Desatero"). Rostlinný olej již bylo možno odevzdávat ve sběrném dvoře na skládce ve Mšeně v její provozní době (a také vždy poslední sobotu v měsíci od 8 do 11 hod.) a nyní tuto možnost rozšiřujeme o nové sběrné nádoby, aby byla služba dostupnější. Olej v domácnosti je třeba slévat do PET lahve a po jejím naplnění vložit do speciálně upravené a označené nádoby. Tyto se nacházejí na stanovištích za kostelem (Zahradní), u Černíku (Jezerní) a v Sedlci.

Doufáme, že se nová služba ujme a přispějeme společně k zlepšení životního prostředí.