Poklička z úpatíNáměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra NejedláVítejte ve MšeněOsvětlení nám. Míru

© 2018 VIZUS | webmaster

Zákaz vstupu do lesa
[03.11.2017]

Vážení občané a návštěvníci Kokořínska,

s politováním sdělujeme, že všechny lesní cesty a stezky (značené i neznačené) vedoucí do Mšena a jeho částí jsou neprůchodné. Vichřice (29.10.) způsobila lesní kalamitu, na jejímž odstranění pracujeme. Pohyb v lesích města (ale i jiných vlastníků v oblasti celého Kokořínska) je velmi nebezpečný kvůli polomům, vývratům, nakloněným stromům a probíhající kalamitní těžbě na mnoha místech.

Žádám všechny, aby nevstupovali do odvolání do lesů na území města. Pohyb je možný pouze po krajských silnicích (Mšeno-Ráj a dále Kokořínským dolem), se zvýšenou opatrností.

Rozhodnutí MěÚ Mělník.pdf (dokument Adobe PDF)Rozhodnutí MěÚ Mělník.pdf