Pohled na Mšeno od severuHradskoOlešnoVěž kostela sv. Martina

Svoz objemného odpadu
[16.10.2017]

Dne 4.11.2017 v době od 8:00 – 14:00 hod. proběhne svoz objemného odpadu ve Mšeně. Kontejnery budou přistaveny proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.

Prosíme neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery.

Objemný odpad do kontejneru může odložit zdarma občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří sem pneumatiky, elektrospořebiče, bioodpad, komunální odpad. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemůže služba u kontejneru přijmout.

Službu u kontejneru budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí jej odvézt na skládku a za jeho odložení zaplatit.