VojtěchovČerník (foto: O.Vokál)Náměstí Míru panoramatickyNa Skaličkách

Anketa - Desatero problémů
[13.09.2017]

právě byla spuštěna anketa k proběhlé akci "Desatero problémů města Mšena". Smyslem této ankety je ověřit, zda občané cítí problémy vzešlé z tohoto setkání jako palčivé, nebo nikoli. Znamená to, že pořadí problémů zvolené na setkání se počtem hlasů v ověřovací anketě nezmění, ale některé problémy, které nezískají žádné hlasy, mohou ze seznamu vypadnout.

Hlasování probíhá na těchto stránkách (možnost přidělení jen 1 hlasu), nebo papírovou formou (možnost přidělení 3 hlasů). Papírová forma ankety je zde ke stažení, nebo vytištěná k dispozici v některých obchodech, v knihovně a v podatelně na radnici.

Hlasování končí dne 25.9. v 10:00, aby mohly být výsledky vyhodnoceny a přeloženy tentýž den večer zastupitelstvu města.

Anketní dotazník 2017 - Desatero.pdf (dokument Adobe PDF)Anketní dotazník 2017 - Desatero.pdf