na žádost finančního úřadu zveřejňujeme informace k placení daně z nemovitosti v roce 2017.

Věnujte prosím pozornost důležité změně - v minulém roce proběhla digitalizace všech katastrů města, při níž došlo u některých pozemků ke změně čísla či výměry. Všichni vlastníci, u nichž nastala jakákoli změna, jsou povinni do konce ledna podat daňové přiznání. Doporučujeme proto všem vlastníkům, aby si dle svého čísla listu vlastnictví zkontrolovali v níže uvedených souborech (nazvaných dle příslušného kat. území), zda u nich došlo ke změně, či nikoliv.

Komu kontrola bude činit potíže, či není vybaven počítačem, může přijít do podatelny městského úřadu, kde rádi pomůžeme a poradíme.

Další drobnou změnou je možnost zasílání informací k platbám daně e-mailem (místo složenkou), viz níže.

DNV - informace 2017.doc     letak_e-mail.pdf     Žádost pro zasílání e-mailem.pdf

Srovnávací sestavení jednotlivých katastrů :

Mseno.pdf 3.4 MB    Olešno.pdf 437.0 KB    Sedlec.pdf 673.1 KB    Skramouš.pdf 167.5 KB