Radnice v ziměpamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláVojtěchovOlešno

Anketa - Desatero problémů města Mšena
[25.10.2016]

na nedávném Fóru Zdravého města Mšena proběhlo definování tzv. "10 P", tedy problémů, které dle názoru přítomných město tíží a samospráva by je měla přednostně řešit. K ověření, zda jsou tyto problémy opravdu "ty pravé", slouží anketa, která byla právě spuštěna a poběží do půlnoci dne 15.11.2016.

Anketa používá ověření pomocí kódu zaslaného SMS zprávou. Ti, kdo nemají mobil, nebo jej neradi používají, mohou hlasovat v městské knihovně na vytištěném formuláři.

Budeme rádi, pokud budete tuto informaci šířit a účastníte se hlasování v co největším počtu.

Externí odkaz na anketu - https://vote.d21.me/vote/NJgvHMMvkz