Osvětlení nám. MíruSkalní kaplička v Boudecké rokliPoklička z úpatíBusta F.Palackého

Zpěváci, pozor!
[28.01.2005]

Jakkoli to zní neuvěřitelně, myšlenka založit ve Mšeně pěvecký sbor dospělých zpěváků nalezla úrodnou půdu. Jaroslava Matúšková, Veronika Skopcová a Karel Horňák, pedagogové Základní umělecké školy ve Mšeně, se rozhodli, že osloví hudbymilovné občany Mšena i jeho okolí a nabídnou jim možnost účasti v pěveckém sboru. Dlužno podotknout, že vše je dosud pouhou vizí, která dojde naplnění jen při dostatečném počtu přihlášených. První reakce oslovených byly poměrně vstřícné, a proto neváhejte, pište, telefonujte, mailujte na kontaktní adresu:
Karel Horňák, Na Tržišti 449, 277 35  Mšeno, tel. 315 693 132, mobil 775 693 132, e-mail.