OlešnoPoklička z úpatíDomov seniorů (foto: M.Měšťan)Bezdězy z Vrátenské hory (foto: J.Trevisan)

Opakování ankety z Fóra zdravého města - 10 P
[06.06.2016]

opakujeme ověřovací anketu z Fóra zdravého města Mšena, které se konalo dne 19.10.2015. Při prvním konání ankety byly výsledky zkresleny vícenásobným hlasováním příznivců některých problémů a výsledky tak neměly vypovídací schopnost. Zvolili jsme tedy hůře ovlivnitelnou formu hlasování s potvrzováním SMS kódem a s více pozitivními, ale i negativními hlasy. Věříme, že tato metoda přinese lepší výsledky.

Občané, kteří nemají mobil, mohou přijít hlasovat do knihovny, kde dostanou unikátní kód a mohou hlasovat přímo tam, nebo z domova.

Hlasování bude ukončeno dne 19.6. v 12:59 a výsledky budou prezentovány 22.6. v rámci Kulatého stolu MA21.

Externí odkaz na anketu.