pamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláMěstská pečeťSkalička v ziměRadnice v zimě

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Aktuality


Aukce elektřiny pro občany, živnosti a spolky
[18.04.2016] 

Projekt Obec Občanům konečně dorazil i do města Mšena

Unikátní projekt Obec Občanům pomáhá více než 53 000 lidí šetřit jejich náklady za energie už několik let. A od teď je i u nás!

Proč je výhodné zapojit se do projektu Obec Občanům?

Čím víc občanů se přihlásí, tím větší zájem o tuto skupinu projeví dodavatelé energií. Noví potenciální klienti je samozřejmě motivují k tomu, aby šli s cenou pod standardní ceníkové sazby. Jako jednotlivec tudíž nikdy nedosáhnete tak nízké ceny. Pokud navíc celý proces za vás někdo obstará, není nad čím váhat. Jako bonus máte stejnou cenu zajištěnou na 2 roky a bezplatný právní servis k tomu.

Jak se můžete přidat k projektu?

  1. Doporučujeme přihlásit se online. E-přihláška je krátká, intuitivní a nemusíte kvůli ní vyjít z domu. Navíc ji můžete vyplnit kdykoli a kdekoli, žádné limity. Jednodušeji už to nejde, stačí jen kliknout zde:

www.mseno.obecobcanum.cz

  1. Pokud si chcete udělat vycházku na Obecní úřad, v termínu 18. 04. 2016 a 25. 04. 2016 vždy od 16.00 do 18.00 hodin se na vás bude na sále MěÚ Mšeno těšit paní Sandra Pospíšilová a vyplní s vámi přihlášku na místě. S sebou si přineste poslední vyúčtování elektřiny, lístek SIPO a platný občanský průkaz.

  1. Poslední možností je přijít se zapsat do nezávazné soupisky MěÚ Mšeno od 01. 04. 2016. Nezapomeňte si vzít kopii svého ročního vyúčtování včetně smlouvy za dodávky elektřiny a plynu.Pálí vás nějaká otázka? Víc informací vám prozradí paní Sandra Pospíšilová na tel. +420 721 111 771 nebo mailu: sandra.pospisilova@terragroup.cz. Nebo se podívejte na www.mseno.obecobcanum.cz. Tam najdete vše od A do Z a reference k tomu.