Osvětlení nám. MíruOlešnopamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláVěž kostela sv. Martina

Svoz objemného odpadu
[18.04.2016]

na sobotu 7.5.2016 je opět zajištěn jarní svoz objemného odpadu.

V době od 8:00 do 15:00 hod. budou přistaveny kontejnery, a to proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.

Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery.

Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO.
Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří sem pneumatiky, elektrospotřebiče, bioodpad, komunální odpad apod. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci příjmout.
Službu u kontejneru budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad.

Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí jej odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit.