Skalní kaplička v Boudecké rokliSkalička v ziměOlešnoObří hlava a žába

Burza práce Mělník
[07.04.2016]

BURZA PRÁCE v Mělníku

Krajská hospodářská komora Střední Čechy pořádá BURZU PRÁCE v Mělníku, která se koná ve čtvrtek dne 14. dubna 2016 od 10,00 do 16,00 hodin. Místo konání Masarykův kulturní dům (U Sadů 323, Mělník).

Na akci nabídnou firmy z okresů Mělník, Kladno a Praha východ pracovní příležitosti v oborech technických,  sociální služby,  chemický průmysl, logistika,  autodoprava, IT, administrativa, obchod a další. Práci nabídne více jak 20 významných zaměstnavatelů z regionu.

Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci. Akce je také šancí pro budoucí absolventy škol již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele. K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu.

Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Mělník, přičemž je možné získat také informace o nabídce rekvalifikací apod.

Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, žáci vyšších ročníků základních škol i jejich rodiče, kteří se rozhodují o výběru vhodné střední školy, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.

Zaměstnavatelé, kteří by chtěli na akci prezentovat svou nabídku práce, jsou vítáni. Přihlášení na sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489 Vladislava Šizlingová

Partnerem akce je Středočeský kraj a Úřad práce České republiky.