SkramoušSkalička v ziměPamátník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláBusta T.G.M. v parku před školou

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Aktuality


Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí - služba UtilityReport
[29.12.2015] 

Služba UtilityReport pomáhá stavebníkům ve Středočeském kraji

Středočeský kraj - město Mšeno nabízí svým občanům bezplatnou službu mající za cíl zjednodušit agendu spojenou s procesem “vyjádření k existenci sítí“.

Odkaz pro přístup do služby UtilityReport pro Středočeský kraj, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření „Žádosti o vyjádření k existenci sítí“ je k dispozici zde: http://cz.mawis.eu/stredocesky-kraj/.

Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem správcům inženýrských sítí, kteří tento způsob doručení prostřednictvím služby UtilityReport umožňují. Pro ostatní správce je vytvořena žádost ve formátu PDF, kterou je potřeba doručit svépomocí (poštou či osobně). Vytvořená žádost je v souladu s platnou legislativou.

Služba UtilityReport je pro žadatele elegantní, rychlý a bezplatný způsob, jak podat žádost o vyjádření správcům inženýrských sítí tak, aby žádný nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně. K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky.

 

UtilityReport – Elegantní řešení pro podání žádosti o vyjádření k existenci sítí