Hra světelSedlecRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkObří hlava a žába

Zvláštní protokolární vlak
[04.12.2015]

u příležitosti znovuotevření naší železniční trati bude dne 13.12. vypraven zvláštní protokolární motorový vlak pro příznivce dráhy 076. V tento den ráno vstoupí v platnost nový jízdní řád (dokument Adobe PDF)nový jízdní řád a měly by začít jezdit i pravidelné spoje.

Kvůli omezené kapacitě zvláštního retro rychlíku je možno si rezervovat jízdenku na externí stránce, kde naleznete i podrobnosti o řazení vlaku. Jeden vůz (a také jídelní vůz) bude bez místenek.

Na nádražích v Mělníku a Mšeně lze očekávat drobný hudební program a občerstvení, které bude dostupné i v jídelním voze.

Ve Mšeně bude vlak téměř hodinu, věřím, že se mnozí rádi přijdete podívat na (asi) historicky první rychlík na této trati !