Vítejte ve MšeněOsvětlení nám. MíruNa SkaličkáchMasarykova škola ve Mšeně

Oprava trati 076 - uzavírky silnic
[04.09.2015]

Vážení přátelé trati 076,

rekonstrukce úseku Mělník - Mšeno byla zahájena. Úsek je rozdělen na dvě části - Mšeno-Lhotka, který opravuje spol. STRABAG a úsek Lhotka-Mělník, který opraví spol. GJW.

Strojní pokládka kolejí pokračuje tempem cca 500 m denně směrem od města a potom přijde na řadu další doplnění kameniva tzv. podbíječkou a zformování svršku. Zprovoznění trati je plánováno počátkem prosince, k novému grafikonu vlaků. Se stavbou bude spojena řada dopravních omezení pro silniční dopravu, neboť budou postupně opravovány křížení s komunikacemi (přejezdy). Časový harmonogram uzavírek níže ke stažení.

Grafika DIO termíny na silnicích II a III tř..pdf (dokument Adobe PDF)DIO termíny na silnicích II a III tř..pdf

Vytěžený použitelný materiál z původní trati je uskladněn na deponiích a bude použit v příštím roce na opravy nejhorších úseků mezi Mšenem a MB.

Kontakty na správce stavby jsou k dispozici na obecních a městských úřadech podél opravované části trati.

Držme palce, ať se dílo zdaří !

Dnes to již vypadá lépe.

Foto ©: Yan a Baara Čelikovských - YB studio