Oltář v kostele sv. MartinaFaraonKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláBezděz (foto: Zd. Bergl)

Dluhové poradenství
[15.07.2015]

v rámci realizace činností sociální práce na pověřených obecních úřadech a ve spolupráci s městem Mšenem Vám oznamujeme, že od 14.7.2015 byla navázána spolupráce s dluhovou poradkyní. V rámci této spolupráce je možné bezplatně využít možnost konzultace při pomoci s oddlužením (tedy řešení situace, kdy dlužník nezvládá splácet své závazky nebo tato situace reálně hrozí).

V případě zájmu kontaktujte osobně či telefonicky Městský úřad Mšeno - paní Šestákovou, nám. Míru 1, tel.: 315 693 121, a to v úředních hodinách. Diskrétní jednání zaručeno.