vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláNa SkaličkáchPamětní deska dr.J.Píče na radniciOltář v kostele sv. Martina

Informace o rozšíření systému odkládání tříděného odpadu
[04.05.2015]

od 5.5.2015 dochází k rozšíření systému odkládání tříděného odpadu, tj. plastů a papíru.

Na finančním odboru MěÚ jsou k vyzvednutí pytle na papír a plast. Po naplnění tyto zavázané pytle lze odložit před Vaši nemovitost, odkud budou pracovníky města sváženy vždy v úterý v lichém týdnu. Pytle, prosíme, odkládejte vždy v den svozu do 8. hodiny ranní. Papír lze odkládát i v krabicích a plasty případně i ve vlastních průhledných pytlích.

Stávající kontejnery budou i nadále k dispozici.

První svoz se uskuteční ve 21. týdnu, tj. 19. května. Systém platí pouze pro Mšeno a ne pro jeho místní části.