proběhla kolaudace nových splaškových kanalizačních stok v ulicích Nádražní a Boleslavské. Dnem 15.10.2014 je možno začít přepojovat nemovitosti na tyto nové řady a zároveň tímto dnem začíná běžet roční lhůta pro výhodné získání částí přípojek na veřejném prostranství darem od města. Po uplynutí této lhůty budou přípojky prodávány za cenu pořizovacích nákladů.

Pokud chcete připojit svou nemovitost na kanalizaci, kontaktujte správce řadu ze společnosti Středočeské vodárny, a.s. (provozovatel) p. Vaňka na tel. čísle 725 724 892, abyste s ním domluvili termín připojení a další podrobnosti. Po uzavření smlouvy s provozovatelem navštivte s touto paní tajemnici městského úřadu Flíglovou za účelem sepsání smluv o daru části přípojky a o věcném břemeni k městskému pozemku (nutnost úhrady geometrického plánu ke zřízení břemene) - slouží k ochraně Vašich práv k přípojce do budoucnosti. Vše se samozřejmě týká pouze těch přípojek, které byly povoleny stavebním úřadem. Vzhledem k tomu, že splaškové vody jsou v této části města přečerpávány, je vyloučeno vypouštění dešťových vod do nových přípojek, což bude předmětem kontroly provozovatelem.

Informace o způsobu uzavření smlouvy s provozovatelem kanalizace naleznete na jeho stránkách - http://www.svas.cz/smlouva.html