Vážení občané a návštěvnící města,

rád bych Vás informoval o nových možnostech letní sezónní dopravy.

Od minulého víkendu (31.5.) jezdí do Mšena nový vlakový spoj - spěšný vlak "Kokořínsko" po trase Praha-Mělník-Mšeno a zpět. Vlak jezdí každou sobotu až do konce prázdnin a je uzpůsoben pro přepravu kol.

Externí odkaz na stránky vlaku - Kokořínsko.

Od 28.6. do 31.8. bude opět jezdit víkendový cyklobus Máchovým krajem po nové trase
Mělník-Kokořín Důl-Mšeno-Houska-Doksy-Bělá p. Bezdězem a zpět. Tato linka je financována z grantu Středočeského kraje a s přispěním Sdružení obcí Kokořínska a měst Mšeno, Doksy a Bělá.

V letošním létě je nově pokusně zavedeno také několik sobotních autobusových spojů mezi obcí Kokořín a Mšenem, které umožní návštěvníkům Kokořínska navštívit více lokalit během jednoho dne a případně využít spěšného vlaku k příjezdu i návratu.

Jízdní řád cyklobusu je optimalizován na přestupy ve stanicích Mělník, Mšeno, Doksy - 250071.pdf.

Využijte těchto možností k poznávání krás našeho kraje !

Pěkné léto přeje