dnem 1.11.2014 bude obnoven provoz v Boleslavké ulici, byť s dopravními omezeními. Ta skončí až s úpným dokončením stavby, tedy nejspíše k 30.11..

Linkové autobusy budou zastavovat na nových zastávkách před školou a na nádraží (většina). Náhradní autobusová doprava za vlak bude od 1.11. jezdit k nádraží s přestupem na vlak do MB. Toto potrvá do dokončení opravy trati, tedy přibližně do poloviny příštího roku.

od 15.10.2014 přechází stavba do závěrečné fáze - bude se pokládat poslední konstrukční vrstva (beton) a poté finální povrchy (asfalty). Z tohoto důvodu již nebude umožněn průjezd staveništěm až do ukončení pokládky, tj. do konce října t. r..
Žádáme všechny řidiče o respektování úplné uzávěry.

Od 23.10. do 2.11. bude zcela uzavřena křižovatka Hlovecká-Boleslavská-Nádražní.

Děkuji za pochopení.

Od 16.7.2014 začíná II. etapa rekonstrukce Boleslavské - plná uzávěra zbytku ulice až po náměstí. Níže schéma uzavírky.

Vozidla do 3.5 t a malé autobusy mohou používat ulici Na Klůčku - kyvadlové řízení semafory.

Svoz nádob s TKO zajistí stavební firma jejich přesunem k nejbližšímu přístupnému místu pro svozový vůz a jejich navrácení před dům. Bude dobré, pokus si své nádoby označíte číslem popisným.

Průjezd vozidel IZS staveništěm bude zajištěn.

Po celou dobu stavby (tj. do konce října) budou všechny autobusy končit na náměstí, nebudou tedy obsluhovat zastávku u školy a na nádraží. V celém tomto období platí schválená objízdná trasa přes Karlovu ulici na Lobeč a Vrátno.

II. etapa uzavírky

Objizdna_trasa.pdf (1.3 MB)