Kostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláZávěsný znakBrusnéOlešno

Výsledky Běhu Debří a jiné novinky
[12.11.2004]

Výsledky a fotky z Běhu Debří, který se konal ve Mšeně 28.10.2004 naleznete na nové stránce, věnované tomuto běhu.

Byly vloženy dvě nové fotogalerie : BTF 2003 a "Poslední tankování", které je umístěno v sekci Sport.

Upravena byla sekce Život ve městě.

Další novinkou z poslední doby je náběh cizojazyčných mutací tohoto webu, už "jen" zbývá přeložit texty... První tři články jsou již v německé verzi v sekci Stadt Mšeno a za několik dní budou tyto tři články i v angličtině. Poté budeme postupně pokračovat, tak jak budou našim dobrovolným váženým překladatelům síly stačit. Budeme vám vděčni, pokud nás upozorníte na případné chybky v překladech (a samozřejmě i v českém originále).