Věž kostela sv. MartinaBoleslavská ulice a školaSedlecSousoší Immaculaty na nám. Míru

Poptávka po bankovních službách - překlenovací úvěr
[27.11.2013]

Město Mšeno poptává zajištění krátkodobého financování investiční akce města - projektu rekonstrukce místních komunikací o přibližném objemu 10 mil. Kč, na který je podepsána dotační smlouva s RR ROP Střední Čechy - dotace ve výši cca 70 % objemu akce.

Poptáváme nabídku na provozní (překlenovací) úvěr s možností mimořádných splátek i jednorázového splacení jistiny, který by byl jištěn výše zmíněnou smlouvou a zůstatky na účtech města.
Požadovaný úvěrový rámec - 7 mil. Kč, čerpání k 1.5. 2014, splatnost do konce roku 2014, splátky jistiny průběžně dle možností města nebo jednorázově při splatnosti úvěru. Pravidelné splátky úroků.
Nabídka musí kromě úrokové sazby obsahovat všechny poplatky spojené s úvěrem a rezervací zdrojů.

Podklady na vyžádání zašle vedoucí finančního odboru paní Iva Dohnalíková, DiS, e-mail.

Nabídku lze podat na MěÚ Mšeno do 11.12. do 11:00.

Ing. Martin Mach
starosta města