Věž kostela sv. MartinaKlika, kostel sv. MartinaOsvětlení nám. MíruRáj

Ocenění projektu "Revitalizace" v soutěži Cesty městy
[20.09.2013]

Dne 16.9.2013 obdrželo naše město na konferenci o dopravním plánování "Vize 25 - řešení pro města" v Pardubicích ocenění v soutěži "Cesty městy" za zklidnění a reorganizaci dopravy, která proběhla v centru města v rámci akce "Revitalizace městského jádra ve Mšeně". Cenu nám udělila Nadace Partnerství, která soutěž každoročně pořádá a mediální partner soutěže - měsíčník Moderní obec. Toto ocenění odborné poroty je pro nás velkou ctí a zároveň dokladem kvalitního a bezpečného řešení organizace dopravy v centru města, které dává přiměřený prostor nejen automobilům, ale také vrací část veřejného prostoru chodcům. Více se o projektu dozvíte v říjnovém čísle časopisu Moderní obec.

Ocenění náleží také všem autorům projektu, firmám, zaměstnancům a zastupitelům města, kteří se na přípravě a realizaci náročné stavby podíleli. Všem tímto ještě jednou děkuji za spolupráci a příznivcům projektu za podporu.

Další fotografie z předávání cen naleznete na externí stránce Nadace Partnerství. Mšena se týkají fotografie č. 0100-0104.