Skalní útvar PokličkyOsvětlení nám. MíruSkalní kaplička v Boudecké rokliVojtěchov

Cyklobusy - prázdninová doprava
[24.06.2013]

V letošním létě opět vyjede ze Mšena cyklobus, tentokrát po upravených trasách. Novinkou je obnovený spoj Kokořínským dolem na Mělník a zpět a také propracovaná vazba obou linek cyklobusu na další spoje veřejné dopravy. Jízdní řády byly optimalizovány tak, aby byla zajištěna co možná největší možnost přestupů mezi různými spoji. Všechny vazby podrobně mapuje přestupní matice, níže ke stažení.

Další novinkou je nový letní sobotní vlakový spoj Praha-Mšeno-Lomnice n. P., spěšný vlak s názvem "Kokořínsko", který je obsluhován třívozovou soupravou Regionova (třetí vůz má rozšířený prostor pro kola).

Tento ucelený letní dopravní systém mohl vzniknout jen díky spolupráci mnoha subjektů, kterým tímto děkujeme a mezi něž patří : odbor dopravy Středočeského kraje, České dráhy, Sdružení obcí Kokořínska, města Mělník a Doksy.

Souhrnný jízdní řád cyklobusů (obrázek JPEG)Souhrnný jízdní řád cyklobusů (669.9 KB) - vhodný pro tisk na 1xA4

250077 Cyklobus Mšeno-Houska-Doksy a zp. (dokument Adobe PDF)Cyklobus Mšeno-Houska-Doksy a zp. (372.2 KB)

250073 Cyklobus Mšeno-Kokořín-Mělník a zp. (obrázek JPEG)Cyklobus Mšeno-Kokořín-Mělník a zp. (153.0 KB)

Přestupní vazby (sešit MS Excel)Přestupní vazby (128.5 KB)

Spěšný vlak "Kokořínsko" - 076 Praha-Mšeno-Lomnice n. P. (dokument Adobe PDF)Praha-Mšeno-Lomnice n. P. (113.0 KB) a zpět (dokument Adobe PDF)zpět (112.5 KB)

Jízdní řády všech spojů na Mšensku a Kokořínsku naleznete v sekci Jízdní řády.