Interiér kostela sv. MartinaKlika, kostel sv. MartinaSedlecVítejte ve Mšeně

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Aktuality


Vítejte na nových stránkách města Mšena !
[11.12.2003] 

   Město Mšeno připravilo, ve spolupráci s odbornou firmou a Komisí cestovního ruchu, nový internetový portál pro město a přilehlý region. Náplní tohoto nového webu by měly být jak informace pro naše občany, tak pro návštěvníky našeho kraje, informace o všem, co se v okolí děje, o všech zajímavých místech a službách, firmách. Na tomto portálu jsou připraveny sekce pro všechny spolky, školy, sportovní jednoty i pro firmy a živnostníky, kteří projeví zájem o zveřejnění informací.

  Obracíme se proto na všechny spolky a instituce v našem městě a přilehlém okolí, aby nám poskytly o sobě dostatek informací i fotografií, které chtějí zveřejnit. Zašlete nám termíny a informace o akcích, které pořádáte v průběhu tohoto roku, abychom jimi mohli naplnit Kalendář akcí, jenž je také součástí nové aplikace. Tyto informace je možno (a záhodno) průběžně během roku aktualizovat. Tato výzva se týká i jednotlivců, kteří chtějí v započatém díle pomoci, např. mají k dispozici kvalitní fotografie okolí, či jsou ochotni spolupracovat na tvorbě informací pro návštěvníky (popisy zajímavých míst, tras apod.), či při pozdějším vývoji jiných jazykových mutací těchto stránek.

   Jen živé a zajímavé stránky s bohatým obsahem mohou přitáhnout do našeho regionu návštěvníky a posloužit jako nové a rychlé informační médium nám všem.

   Zkušební provoz, který začal 1.1.2004, bychom rádi ukončili koncem ledna, proto neváhejte a pište ! Zveřejňování informací spolků, institucí i občanů je zdarma, komerční informace budou zpoplatněny. Ceník lze očekávat v průběhu ledna.

   Chcete-li být pravidelně informováni o aktuálním dění v okolí, i o tom, jak se náš portál plní, přihlašte se k odběru aktualit e-mailem na hlavní stránce.

   Doporučené verze prohlížečů : MSIE 5.5 a výše, Netscape 7.0 a výše.

   Se svými dotazy či příspěvky se obracejte na e-mail : admin@mestomseno.cz , případně na jakéhokoli člena Komise cestovního ruchu. Informace můžete předávat také osobně na MÚ, k rukám pí tajemnice M.Flíglové (mu@mestomseno.cz).

Martin Mach
člen Komise cest. ruchu
správce obsahu těchto stránek