Historická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieSousoší Immaculaty na nám. MíruVojtěchovPoklička z úpatí

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Běh Debří


TJ Sokol Mšeno pořádá u příležitosti výročí založení Československé republiky 28. října závod v přespolním běhu

"Běh Debří"

Tento běh je určen pro všechny věkové kategorie a koná se v přírodním prostředí lesoparku Debř.

POZOR ZMĚNA !!! od roku 2019 běží dorost a všechny ženy 2 okruhy -> 5,4km

Časový program:

09:00 - 9:45 Prezence
10:00 Start - předškoláci, žactvo
10:45 Vyhlášení výsledků -  předškoláci, žactvo

10:30 – 11:00 Prezence
11:15 Start - všechny kategorie dorostu, mužů a žen
12:15 Vyhlášení výsledků
Časový program je pouze orientační, může se změnit dle počtu závodníků.

Startovné - Dospělí 50,- Kč, Děti 30,- Kč

Přihláška - zde

Kategorie :

předškoláci, MŽ, MŽ I., MŽ II., SŽ I., SŽ II., D, Ž, M, V40, V50, V60.
Všechny kategorie se dělí dle pohlaví. Kategorie je vypsána při účasti nejméně 3 závodníků, jinak se slučuje s kategorií starší (nebo stejnou opačného pohlaví).

Trasy :

1

předškoláci a MŽ

k lesnímu divadlu a zpět (cca 1 km)

2

MŽ I. a II.

k Muchomůrce a zpět (cca 1,5 km)

3

Debř - rozc. u hájovny - Mičovka - 1 okruh (2,7 km)

4

D, M, MV, Ž, ŽV

Debř - rozc. u hájovny - Mičovka - 2 okruhy (5,4 km)

Rekordy tratí :

Trasa

Jméno

Čas

Rok

Kat.

1

Durdová Natálie

5:11

2010

P

1

Janele Adam

5:37

2017

P

1

Walter Vilém

5:03

2015

1

Říhová Eliška

5:09

2016

2

Vyšínská Ema

6:20

2016

MŽ I

2

Hercík Jakub

6:39

2009

MŽ I

2

Najmanová Clara

6:19

2014

MŽ II

2

Vyšínský Adam

5:14

2014

MŽ II

3

Vyšínský Adam

11:28

2016

SŽ I

3

Lotová Majda

10:16

2018

SŽ I

3

Růžičková Karolína

11:44

2009

SŽ II

3

Vladyka Vít

10:23

2015

SŽ II

3

Ryšavá Vendula

11:53

2018

3

Bureš Ondřej

10:21

2015

DM

3

Milesová Iva

10:58

2011

Ž

3

Loudová Pavla

11:34

2011

VŽ I

3

Veselá Anita

13:52

2016

VŽ II

3

Špinerová Hana

15:25

2016

VŽ III

4

Pomezný Lukáš

18:43

2013

M

4

Michálek Michal

20:10

2014

VM I

4

Louda Petr

20:55

2015

VM II

4

Aleksejev Alexander

22:03

2016

VM III

 Výsledky:

beh04.xls (sešit MS Excel)beh2004.xls     beh05.xls (sešit MS Excel)beh2005.xls     beh06.xls (sešit MS Excel)beh2006.xls     beh07.xls (sešit MS Excel)beh2007.xls     beh08.xls (sešit MS Excel)beh2008.xls

beh09.xls (sešit MS Excel)beh2009.xls     beh10.xls (sešit MS Excel)beh2010.xls     beh2011.xls (sešit MS Excel)beh2011.xls     beh2012.xls (sešit MS Excel)beh2012.xls     běh2013.xls (sešit MS Excel)beh2013.xls

běh2014.xls (sešit MS Excel)běh2014.xls     běh2015.xls (sešit MS Excel)běh2015.xls     Výsledky 2016 Debr.xls (sešit MS Excel)běh2016.xls     Běh 2017.xls (sešit MS Excel)běh2017.xls     Výsledky 2018 Debř.xls (sešit MS Excel)běh2018.xls

Fotky 2007     Fotky jsou v externí galerii

    

Termínovka běhů (ext. odkaz)