Olešnopamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláOlešnoMěstský znak na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Volejbal


XXI.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno 23.6.2018

1. Kamarádí snažící se hrát odbíjenou (Mělník)    2. Žižkov        3. Zatím nevím
4. Mšeno     5. Kostelec       6. Vemte si helmy (Mělník)

XX.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 24.6.2017

1. Hudradla   2. Žižkov   3. Mšeno   4. Babule červený   5. Kostelec   6. Zatím nevím    7.Kunratice

O řepínskou šišku 20.5.2017

  • 3. místo

XIX.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 18.6.2016

1. Žižkov  2. Babule červený  3. Spořilov  4. Sokolí hudradla  5. Zatím nevím  6. Klídek  7. Kostelec

O řepínskou šišku 28.5.2016

  • 1.místo

Zimní volejbalová liga Neratovice 2015/2016

  • 5.místo (neúčast na 1 turnaji)

Poprázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev Mšeno 29.8.2015

1. Kafíčko (Praha) 2. Staříci (Neratovice) 3. Žižkov 4. Mšeno 5. Torgau B 6.Torgau A

XVIII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 20.6.2015

1. Příšerky     2. Žižkov     3. Velký kulový      4. Mšeno    5. Kule   6. Školka   7. Babule červený   8. Sokol Mělník

O řepínskou šišku 30.5.2015

  • 2.místo (4 ženy, 2 muži)

Zimní volejbalová liga Neratovice 2014/2015

  • 2.místo (na jednom turnaji jsme chyběli)

XVII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 21.6.2014

1. Příšerky    2. Priapisti    3. Desná, Žižkov

5.-11. Mšeno, Olí olé, Růžové pudřenky, Hudradla, Žízeň, Hawana club, Vopičky

Zimní volejbalová liga Neratovice 2013/2014

  • 1.místo (z 9 družstev)

Poprázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev Mšeno - 7.9.2013

1. Desná  2. Příšerky 3. Žižkov, Růžové pudřenky

5.-8. Mšeno, Hudradla, Božské ruce, Opuchlá Táňa

9.-13. Břicháčci, Pipináži, Zdravý duch, Velký kulový, Mája

14.-17. Sokol Mělník, Zbytek, Vopičky, Staříci

XVI.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 22.6.2013

  1. Příšerky
  2. Žižkov
  3. Desná
  4. Velký kulový
  5. Mšeno
  6. Sebranka
  7. Zdravý duch
  8. Torgau
  9. Klídek
  10. Vopičky

O řepínskou šišku - 25.5.2013

  • 3.místo Mšeno ( z 9 družstev)

Zimní volejbalová liga Neratovice 2012/2013

  • 1. místo Mšeno

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - 8.9.2012 (13 družstev)

  1. Desná
  2. Příšerky
  3. Aspoň bod
  4. Zdravý duch

XV.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 16.6.2012 (13 družstev)

  1. Příšerky
  2. Sokol Mělník
  3. Besídkáři
  4. Spořilov
  5. Mšeno

Župní volejbalový turnaj Mělník - 26.5.2012

  • 3.místo Mšeno ( z 11 družstev)

O řepínskou šišku - 19.5.2012

  • 3. místo Mšeno (z 10 družstev)

Zimní volejbalová liga Neratovice 2011/2012

  • 1. místo Mšeno

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - 10.9.2011 (14 družstev)

  1. Příšerky
  2. Desná
  3. Spořilov

XIV.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 18.6.2011 (13družstev)

  1. Desná
  2. Dorky (Mělník)
  3. Příšerky

Zimní volejbalová liga Neratovice 2010/2011

  • 1. místo  Mšeno

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - 18.9.2010 ( 7družstev)

  1. Spořilov
  2. Desná
  3. Desná
  4. Mšeno

Celostátní finále české obce sokolské Vlčnov - 3.9.2010

  • 9.místo TJ Sokol Mšeno (z 12 družstev, 10.místo TJ Sokol na Mělníce)

XIII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 24.6.2010 (17 družstev)

  1. Psíci
  2. Kamasutra
  3. Strojovna

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - 12.9.2009

  1. Desná
  2. Desná II
  3. Spořilov

Volejbalový turnaj Desná - 5.9.2009

  • 8. místo Mšeno

Mělnická včela - 18.7.2009

  • 4. místo Mšeno (z 8 družstev)

XII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 27.6.2009 (19 družstev)

  1. Směska (Mělník)
  2. Desná II
  3. Příšerky
  4. ?
  5. Mšeno

Zimní volejbalová liga Neratovice 2008/2009

  • 1.místo Mšeno (z 8 družstev)

Žubní volejbalový přebor Mělník - 27.9.2008

  • 2. místo Mšeno (z 8 družstev)

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - 13.9.2008 (12 družstev)

  1. Desná
  2. ?
  3. Spořilov
  4. Mšeno

XI.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - 21.6.2008 (14 družstev)

  1. Psíci (Nymburk)
  2. Tsunami (Ústí nad Labem)
  3. Desná

Poprázdninový volejbalový turnaj Mšeno - září 2007 (10 družstev)

  1. Desná
  2. Spořilov
  3. Mšeno, Nymburk

Mělnický štít - srpen 2007

  • 2.místo Mšeno ( z 12 družstev)

X.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Mšeno - červen 2007 (13 družstev)

  1. Desná
  2. VK košík
  3. Spořilov
  4. Strojovna

O řepínskou šišku - květen 2007

 3.místo Mšeno ( z 11 družstev)

Mikulášký volejbalový turnaj - ISŠT Mělník - 2.12.2006

  • 2.místo  Mšeno

Zimní volejablová liga Neratovice 2006/2007

  • 2.10.2006  -  3.místo Mšeno
  • 18.11.2006  -  3. místo Mšeno

Poprázdninový volejbalový turnaj - 9.9.2006

  1. Spořilov 
  2. Tsunami (Ústí nad Labem)   
  3. Desná  
  4. Mšeno

5. Libochovice A  6. Liblice   7.-11. Libochovice B, Zdravý duch (Mělník), Pohoda (Suchdol u Kutné hory), Optimista (Mělník), Ruský balet (Mladá Boleslav)

Volejbalový turnaj v Desné 2.9.2006

  •  3.místo Mšeno

Turnaj ve Mšeně - 17.6.2006

  1. Tsunami – Ústí n.Labem

  2. 310 – Mladá Boleslav

  3. Nedesná – Desná

  4. Strojovna – Praha

5.-8. Rasovna (ME), Spořilov, Junker (ME), Adriana (ME)
9.-21. Staříci (Nera), Mšeno, Mája (ME), Sokol Mělník, Desná, Zlobři (Libochovice), Liběchov, Slovan Kostelec, Optimisti, Šňofáci (ME), Sněženky a Machři (Hrob), FC Ořezávátka (ME), Kámen,kámen (Hrob)

21 družstev rozděleno do 4 skupin, 5 – 5 – 5 – 6

Ze skupin postoupila 2 nejlepší družstva (8 družstev), o další umístění (9.-21.) se nehrálo, finále ukončeno ve 20.35 h.

Župní přebor smíšených družstev - 10.6.2006, Mělník

1. Sokol Příbram
2. Sokol Mělník B
3. Sokol Obříství
4. Sokol Mělník A
5. Sokol Mšeno

Složení: Nečas P., Malinský L., Nečasová H., Guttenbergová D., Malinská J. (1 zápas Pokorný J.)

Turnaj na Řepíně 27.5.

13 družstev, 2 skupiny. Sokol Mšeno vyhrál skupinu a přišel déšť, turnaj se nedohrál. V závěrečném stříhání o ceny se nám ušlo 4. místo.

Jarní turnaj - Cukrák (ME) 24.4.2006

  1. Mája (ME)
  2. Sokol Mšeno
  3. Sokol Mělník
  4. Pohoda (Ner.)
  5. Cukrovar (ME)
  6. Řepín

Vánoční turnaj - Cukrák (ME) 17.12.2005

1. Sokol Mělník
2. Sokol Mšeno
3. Šňofáci
4. ISŠT
5. Zdravý duch
6. Cholerici

Zimní okresní volejbalová liga smíšených družstev (3+3) 2005/2006

   Tato halová soutěž pro neregistrované hráče se hraje formou 4 turnajů v období říjen-březen. Pořádá OVS Mělník. V sezóně 2003/2004 obsadil Sokol Mšeno celkovou 1. příčku, o rok později druhou.

Konečné výsledky zimní ligy (vydané 27.2.2006 OVS Mělník)

  1. Staříci Neratovice
  2. Sokol Mšeno
  3. Sokol Mělník
  4. Erwin Junker Mělník
  5. Tornádo Mělník
  6. Pohoda Neratovice
  7. Sokol Obříství
  8. Kostelec n. L.
  9. Šňofáci Mělník
  10. Sokol Hostín

IV. turnaj - 25.2.2006, Neratovice

Zřejmě kvůli prázdninám se sjelo pouze 6 celků, hrál tedy každý s každým.

  1. Sokol Mšeno
  2. Staříci Neratovice
  3. Sokol Mělník
  4. Olympionici Obříství
  5. Šňofáci Mělník
  6. Kostelec n. L.

III. turnaj - 28.1.2006, Neratovice

Hrálo se ve dvou skupinách a poté družstva se stejným umístěním ve skupinách proti sobě o celkové umístění.

  1. Staříci Neratovice
  2. Sokol Mšeno
  3. Sokol Mělník
  4. Kostelec n. L.
  5. Pohoda Neratovice
  6. Erwin Junker Mělník
  7. Olympionici Obříství
  8. Tornádo Mělník
  9. Šňofáci Mělník
  10. Hostín

II. turnaj - 26.11.2005, Neratovice

Hrálo se ve dvou skupinách a poté družstva se stejným umístěním ve skupinách proti sobě o celkové umístění.

  1. Staříci Neratovice
  2. Olympionici Obříství
  3. Sokol Mělník
  4. Sokol Mšeno
  5. Erwin Junker Mělník
  6. Pohoda Neratovice
  7. Tornádo Mělník
  8. Šňofáci Mělník
  9. Kostelec n. L.
  10. Hostín

I. turnaj - 22.10.2005, Neratovice

Naši hráli ve složení : H.Nečasová, A.Vyskočilová, D.Guttenbergová, P.Nečas, L.Malinský, O.Krajča

 

Šňofáci

Junker

Mšeno

Tornádo

Matyldy

Neratovice

Pohoda

Obříství

Body

Pořadí

Šňofáci
(Mělník)

X

1:1
(44:46)

0:2
(35:50)

0:2
(35:50)

0:2
(31:50)

0:2
(35:50)

0:2
(28:50)

0:2
(40:50)

1

8

Junker
(Mělník)

1:1
(46:44)

X

0:2
(40:50)

0:2
(36:50)

0:2
(41:50)

0:2
(42:50)

1:1
(43:49)

1:1
(49:39 )

5

6

Sokol
Mšeno

2:0
(50:35)

2:0
(50:40)

X

2:0
(50:27)

2:0
(50:44)

0:2
(35:50)

1:1
(43:45)

2:0
(50:36)

16

2

Tornádo
(Mělník)

2:0
(50:35)

2:0
(50:36)

0:2
(27:50)

X

1:1
(38:44)

0:2
(46:50)

2:0
(50:39)

2:0
(50:29)

13

4

Matyldy
(Mělník)

2:0
(50:31)

2:0
(50:41)

0:2
(44:50)

1:1
(44:38)

X

1:1
(44:42)

1:1
(39:49)

2:0
(50:36)

14

3

Spolana
Neratovice

2:0
(50:35)

2:0
(50:42)

2:0
(50:35)

2:0
(50:46)

1:1
(42:44)

X

2:0
(50:48)

2:0
(50:29)

19

1

Pohoda
(Neratovice)

2:0
(50:28)

1:1
(49:43)

1:1
(45:43)

0:2
(39:50)

1:1
(49:39)

0:2
(48:50)

X

2:0
(50:42)

12

5

Olympionici
Obříství

2:0
(50:40)

1:1
(39:49)

0:2
(36:50)

0:2
(29:50)

0:2
(36:50)

0:2
(29:50)

0:2
(42:50)

X

4

7

Župní přebor smíšených družstev - 8.10.2005, Mělník

1. Sokol Mšeno
2. Tvrdý veky (Praha)
3. Sokol Příbram
4. Sokol Obříství
5. Sokol Mělník "A"
6. Sokol Mělník "B"

Hráli: H.Nečasová, J.Malinská, J.Krupová, P.Nečas, M.Mach

Turnaj ve Mšeně - 10.9.2005

1. Beach Kosmonosy
2. Spořilov
3. Bolka
4. Kosteláci
5. Libochovice
6. Desná
7. Volejáři
8. Sokol Mšeno
9. Šňofáci
10. Zdravý duch
11. Sok Cuk