SedlecMěstský znak na radniciHradskoVojtěchov

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Fotbal


Los podzimní části - sezona 2010/2011

Tučně vysazená utkání se hrají na stadionu ve Mšeně.

       

OKRESNÍ PŘEBOR 
MUŽI A

   

4, TŘÍDA
SKUPINA A 
MUŽI B

   

OKRESNÍ PŘEBOR 
DOROST

   

KRAJSKÁ
I. A TŘ.
ŽÁCI

so

21.08.

1.

17,00
D

Sokol Dolní Beřkovice              1.

10,00
D

AFK
Milovice

ne

22.08.

      1.

17,00
D

Vitana
Byšice B
           

so

28.08.

2.

17,00
V

Vitana
Byšice
                 
ne 29.08.       2.

17,00
D

TJ
Kly B

       2.

10,00

AFK Sokol
Semice 

so

04.09.

3.

17,00
D

SK Labský
Kostelec

 

 

   

 

 3.

10,00
D
 

AFK
Sadská
ne 05.09.

 

 

  3.

17,00
D

Sokol
Střezivojice

3. 

 D
10,00

SK
Liběchov
     

so

11.09.

4.

17,00
V

Sokol
Nová Ves
       

 

 

 

 
ne 12.09.       4.

17,00
V

Sokol
Vysoká B
 4.

V
10,30 

 Sokol
Vysoká
 4.

10,00

FK
Brandýs B

so

18.09.

5.

16,30
D
 

Sokol
Cítov

 

 

 

 

 

   5.

10,00
D
 

Sokol
Kounice

ne

19.09.

      5.

16,30
D

FK
Nebužely

5.

 10,00
D

Sokol
Dolany
 

 

 
ne

26.09.

6. 

 16,30
V

FK Pšovka
Mělník B
6.

16,30

Botafogo
Mělník B
 6.

10,00
D
 

Eletis
Lužec

6.

10,00

FC
Mělník
út

28.09.

           

1.

10,00
D

SK Labský
Kostelec
     

so

02.10.

7.

16,00
D

PTZ
Nelahozeves
 

 

 

 

 

 

7. 

10,00
D
 

SK Karbo
Benátky
 

ne

03.10.

 

 

7. 

 16,00
D

Sokol
Tuhaň

 7.

10,00

FC
Lobkovice 

 

 

 
so

09.10.

8.

16,00
D

FC
Lobkovice
 

 

 

 

8.

10,00
D

AFK
Pečky
ne

10.10. 

 

 

8.

16,00
D
 

FC
Lobkovice B

 8.

 10,00
D

LIAZ
Vehlovice
 
 

 

so

16.10.

9. 

15,30

Sokol
Libiš B 
9.

15,30

Slavia
V.Borek B

 

 

 

9. 

10,00

Mnichovo
Hradiště 

ne

17.10.

 

 

 

     

 9.

10,00

Sokol
Vraňany

.

 

 
so

23.10

10. 

15,30
D
 

Dynamo
Nelahoz. B
 

 

 

 

 

10.

10,00
D

Polaban
Nymburk B
ne

24.10.

      10.

15,30
D

Roma
Neratovice
 10.

10,00
D
 

AFK
Veltrusy
     
čt

28.10.

           

2.

10,00
V

TJ
Řepín
     

so

30.10.

11.

14,30
V

AFK
Veltrusy
     

11.

12,00
V

Sokol
Chvatěruby

 11.

10,15
V

SK
Český Brod
ne

31.10.

      11.

14,30
V

Sokol
Všetaty B
       

 

so

06.11.

12. 

14,00
D

Čechie
Kralupy
             12.

10,00
D
 

Sokol
J. Lhota
ne 07.11.       12.

14,00
D

Sokol
Obříství
12.

10,00
D

Sokol
Tišice
     
so 13.11. 13.

14,00
V

SK
Vojkovice
13.   volno 13.

10,00
V

Sokol
D.Beřkovice
     
ne 14.11.        

 

     

 13.

 10,00
V

Bohemia
Poděbrady