Skalní útvar PokličkyZávěsný znakRájMěstská pečeť

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Příměstský tábor má ještě volná místa


Mšeno - Vážení přátelé, chci Vás informovat o tom, že je ještě k dispozici několik volných míst na příměstském táboře, který se uskuteční od pondělí 12. do pátku 16. srpna 2019 ve Mšeně. Znamená to, že zájemci ještě mohou na tento tábor přihlásit své děti či vnoučata ve školním věku.

Tábor povede pan Michal V. Hanzelín z OPS Kanina ve spolupráci s mšenským evangelickým sborem a ZUŠ Mšeno. Právě na pana Hanzelína se můžete obrátit s konkrétními dotazy na telefonu 608 260 420.

Cena letošního ročníku je stanovena na 1 111 korun a obsahuje téměř vše – cesty, vstupy, poplatky, jízdy, hry, pití, svačiny, obědy. Neobsahuje individuální potřeby dětí a náhlé změny v programu.

Hlavním stanem bude Evangelická fara ve Mšeně a budova ZUŠ ve Mšeně. Půjdeme ale i do okolí a zavítáme i do sídla OPS na Kanině Program bude pestrý, ale samozřejmě závisí i na počasí.

Plánujeme dva až tři výlety, trochu vzdělání, něco kultury, poznávací zájezd, dost zábavy i pohybu a třeba i návštěvu koupaliště.

Celkově bude program tematicky inspirován životem a dílem nedávno zesnulého spisovatele, myslitele a skauta Jiřího Stránského.

Příměstského táboru je možné zúčastnit se i jen v některých dnech, což je ovšem nutné nahlásit dopředu.

Začínáme denně v 8 hodin a končit budeme mezi 16 a 17 hodinou.

Michal Šimek