ŠkolaSedlecRájMěstský znak na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Na Stránecké časovce nechyběl závod pivních skautů


Stránka - V sobotu 14. září se ve Stránce běžel už 6. ročník Stránecké časovky. Do hlavního závodu se přihlásilo 19 závodníků, na pivní časovku pak 12 pivařů, a také běželo 8 „cvrčků“. Časovku úderem čtrnácté hodiny odstartoval starosta obec Štefan Dvorščík.

Nejdříve svůj okruh absolvovaly děti - kategorie cvrčci. Následoval start žen na dva okruhy, z nichž každý měřil 360 metrů. Muži přitom museli zvládnout ještě jedno kolo navíc. Vždy vybíhal jeden závodník, kterému hlavní rozhodčí, jíž byla Jaruška Kloudová, hlásila mezičasy jednotlivých kol.

Po doběhu závodníků bylo na programu vyhlášení výsledků. Po předání diplomů a věcných cen zazněl opět startovní výstřel a pan starosta odstartoval Pivní časovku na jeden okruh s vypitím jednoho piva. Tato běžecká disciplína je sledována s velkým zájmem a nutno podotknout, že je jen pro závodníky starší osmnácti let.

Po celou dobu se u rybníka ve Stránce fandilo a povzbuzovalo, někdy i řvalo. Prostě fantastická atmosféra, která každého závodníka povzbudila k nejlepšímu sportovnímu výkonu. Na závěr sportovní akce hlavní pořadatel Pavel Mráček starší poděkoval a předal upomínkovou medaili i pořadatelům Stránecké časovky.

Výsledky nejlepších:

ŽENY do 34 let: A. Pacltová 3:10

ŽENY 35+: Dana Palusková 2:43

MUŽI do 39 let: dělené 1. místo – Pavel Mráček ml. a Jiří Šmíd 3:19

MUŽI 40 – 49: Jiří Steiner 3:39

MUŽI 50 – 59: Mir. Brzobohatý 4:05

MUŽI 60+: Pavel Mráček st. 4:23

Pavel Mráček st.