SedlecBoleslavská ulice a školaOlešnoNáměstí Míru ve Mšeně

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti potkaly Večerníčka i Máju


Mšeno - V sobotu 25. května se lesopark Debř v rámci oslavy Dne dětí změnil v Pohádkový les.

Na startu a pak i v cíli vítaly děti dvě krásné myšky Minnie. Děti a rodiče procházeli jednotlivými stanovišti a plnili různé úkoly. Svou zručnost si vyzkoušeli u Pata a Mata, s Večerníčkem složili čepici, se včelkou Májou pronikli do tajů včeliček, s šašky házeli na cíl, s čarodějnicemi se trefovali do kelímků, s Mankou a Rumcajsem se naučili vrtat do dřeva, u Červené karkulky hádali, co nesla v košíku babičce, u Pindruší si vyrobili kouzelné tečky s přáním, Bob a Bobek je zaujali obrovským kloboukem, s Křemílkem a Vochomůrkou sbírali „borůvky“ do povidel, Ferda Mravenec a Beruška zjišťovali zručnost při nošení míčku na pálce, čertovská škola, alias mělnické divadlo, předvedla dětem ukázky z hudební pohádky Květ zapomnění, u Čerta a Káči přenášeli překážkovou dráhou pytel do pekla, Bludičky jim ukázaly cestu podle provázku, u Macha, Šebestové a Jonatána bylo nutné prohodit šišky zavěšenými kruhy.

Děkujeme všem za účast a prožití pěkného odpoledne. Zároveň se omlouváme, že Pohádkový les byl letos kvůli počasí ukončen předčasně. I my jsme byli smutní.

Tento den se konal za spolupráce Mateřské a Základní školy Mšeno, Sokola Mšeno, Nového divadla Mělník, Sboru dobrovolných hasičů Mšeno a města Mšena. Město Mšeno podporuje tuto akci pro děti a mládež v rámci MA 21 na základě výsledků anket mezi mládeží na veřejných fórech.

Za sponzorský dar děkujeme Pekárně Mšeno, malířkám na obličej a všem, kteří přispěli na odměny dětem.

Těšíme na shledání opět příští rok.

Mgr. Jiřina Trunková