Domov seniorů (foto: M.Měšťan)VojtěchovBrusnéVečer před kostelem sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti se těší na příměstský tábor


Vážené děti, vážení rodiče, podařilo se nám založit, realizovat a na pár let dopředu zajistit tradici příměstského tábora ve Mšeně.

OPS ve spolupráci s evangelickou farou (sbor Českobratrské církve evangelické ve Mšeně u Mělníka) a dílčí podporou města Mšena pořádají letos v termínu 12. až 16. srpna vždy od 8 do 16 hodin další ročník příměstského tábora. Individuálně je možné se domluvit jen na některé dny.

Pro děti je připraveno: trochu vzdělání, něco kultury a pak dost zábavy i pohybu. Určitě nějaký výlet a třeba i koupaliště. Tématicky program hravou formou zaměříme na nové typy gramotnosti a upozorníme i na moderní formy šikany. Celkově bude program inspirován životem a dílem nedávno zesnulého Jiřího Stránského.

Pobyt je bez noclehu, ale se dvěma svačinami, teplým obědem, pitným režimem a veškerou dopravou, pomůckami...

Za pobyt se bude hradit cena do tisíce korun, a to předem na účet. Přesná částka bude upřesněna, ale až po uzávěrce tohoto čísla Mšenska.

Příměstký tábor je určen žákům základních škol. Kapacita je ovšem jen 15 dětí, tak prosím neváhejte s přihláškami.

V případě zájmu, dotazů nebo potřeby dalších informací kontaktujte organizátory, a to na telefonu 608 260 420 nebo na elektronické adrese o-p-s@post.cz.

Michal V. Hanzelín