Boleslavská ulice a školaMariánské sousoší na náměstí MíruSedlecMěstské lázně po sezóně

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Kronika TJ Sokol Mšeno 2018


Počet členů k 1.1. - 264 (mládež 176, dospělí 88)

  • 13.1. XXX. Myslivecký ples, hrála skupina Lucky Move, pořádali MS Houska a Mšeno
  • 24.2. Sportovní ples, kapela VzHáčka z Vrchlabí, SK Mšeno
  • 3.3. jsme se zúčastnili posledního kola zimní volejbalové ligy v Neratovicích. Po 4 turnajích, lednový jsme z důvodu nedostatku hráčů neodehráli, jsme obsadili celkové 3.místo ze 7 týmů.
  • 17.3. Expediční kamera – další ročník outdoorových filmů s pestrou tematikou
  • 24.3. Karneval – pro děti i dospělé, hrála skupina Bonus
  • 27.3. Valná hromada
  • 8.4. Zálesácký závod zdatnosti – zúčastnilo se 14 družstev ze tří jednot – Mšeno, Cítov a Šestajovice.
    Mladší žactvo 7 družstev (Mšeno 2., 4., 6.), starší žactvo 6 družstev (Mšeno 1., 2., 4., 6.), dorost 1. Mšeno.
    Vítězná družstva staršího žactva a dorostu postoupila na přebor ČOS do Doubí.
  • 13.-14.4. Soutěž sokolské všestrannosti
    Gymnastika Lysá nad Labem – 4 závodnice. Nikola Nováková 1.místo, Amálie Boháčová 3.místo.
    Atletika a plavání Říčany – 25 závodníků. Atletika – 1.místo Najmanová C., Dvorščík D., Hanzelín Ma., Wolfová Na.; 2.místo Tuček M.; 3.místo Baďurová M., Nováková N., Bednář O.
    Plavání – 1.místo Hanauerová S., Najmanová C., Hanzelín Ma.; 2.místo Tuček M.; 3.místo Bednář O.
    Nikola Nováka absolvovala všechny disciplíny soutěže sokolské všestrannosti (gymnastika, šplh, plavání, atletika) a obsadila ve své kategorii 1.místo v župě Barákově
  • 20.4. Mára Holeček – Satisfaction ! – přednáška českého horolezce o zdolání pakistánské osmitisícovky Gasherbrum I..
  • 22.4. Den Země – „Ukliďme Česko, ukliďme svět“ - letos proběh ve Mšeně trochu netradičně, část dobrovolníků se vydala sbírat odpadky po okolí, zbytek se pustil do sázení stromků v Debři.
  • 30.4. Průvod a pálení čarodějnic – ve spolupráci s rekreačním střediskem Sever. Pro děti byly připraveny různé soutěže, ježdění na lodičkách a nechyběl ani oheň s čarodějnicí.
  • 2.5. Atletický trojboj Mělník – 28 závodníků, disciplíny sprint, skok, hod.
    1.místo Kočová K., Dvorščík D., Bláhová E.; 2.místo Nováková N., Tuček M., Najmanová C.;
    3.místo Steinbach David
  • 18.-20.5. Přebor ČOS v ZZZ Doubí u Třeboně – straší žactvo 3.místo (Bloudek M., Najmanová C., Mojteková E.), dorost 3.místo (Machová A., Krupička F., Bloudek P.)
  • 18.-19.5. Burza oblečení, RC Mšeno
  • 23.5. Od endura k Dakaru – beseda se známými motocyklovými jezdci u příležitosti výročí 35.motocyklové soutěže ve Mšeně. Dopoledne besedu navštívili i žáci ze ZŠ Mšeno.
  • 2.6. Běh naděje a Mšenská desítka – Mšenská desítka - 38 závodníků, 1.místo M. Kauler, 2.místo R. Janatková, 5.místo L. Švácha. Běh naděje - 56 účastníků a vybralo se 17 389 Kč.
  • 16.6. Gymnastické závody dvojic Kostelec nad Labem – 10 závodnic - 2.místo N. Nováková a J. Hronová, 3.místo D. Turková a K. Nouzáková
  • 23.6. XXI. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev - 1. Kamarádí snažící se hrát odbíjenou (Mělník) 2. Žižkov 3. Zatím nevím 4. Mšeno 5. Kostelec 6. Vemte si helmy (Mělník)
  • 14.7. XXIV. Kokořínský triatlon – 56 závodníků (Ž 5, ŽV 4, JŘI 1, M 30, MV 16) 1.místo R. Janatková (ŽV)
  • 26.8. Kokořínské roklinky – 42 závodníků. 1.místo M. Kauler v traťovém rekordu (MV), 3. místo L.Švácha (MV II+III)
  • 26.8. Mšenská padesátka – 41.ročník 156 účastníků (133 pěší, 23 cyklo).
  • 15.9. Finále soutěže Mladí horalové (ČHS) Malá Skála – v kategorii starších soutěžilo 13 týmů a vyhráli naši lezci v konkurenci družstev z celé České republiky – A. Machová, P. Bloudek, M.Bloudek, F. Krupička.
  • 14.-15.9. Burza oblečení, RC Mšeno
  • 28.9. Nohejbalový turnaj Mšeno – Memoriál Václava Mokrého - 12 družstev
    1. Dolní Beřkovice 2. Nevím 3. Potůček I 4. Batalion 5. - 8. Potůček II, Trable, Lanýži, Tři bratři
    9.-12. VHV, Ranaři, Vrátno, Papéni
  • 3.10. O pohár starosty T.J. Sokol na Mělníce – běžecké závody, 28 závodníků
    1.místo Machová A., 2.místo Hanzelín Ma., Najmanová C., 3.místo Prouza K., Walter V.
  • 7.10. Tenisový turnaj smíšených dvojic – 7 dvojic, 1.místo Nečasová R. a Kolumpek R.
  • 19.-21.10. Lezecké soustředění Tisá
  • Říjen – rekonstrukce vchodových dveří
  • 28.10. Běh Debří – letos nám celý závod propršel, ale i tak na start dorazilo 67 závodníků (33 žactvo, 1 dorost, 33 dospělí). Kauler Martin 4.místo V1, Mach Martin 2.místo a Švácha Luboš 3.místo V2, Janatková Radka 1.místo V1, Měšťanová A. 3.m (P), Jahoda K. 2.m (MLŽ), Vaňačová V. 1.m (MLŽ 1), Bednář O. 2.m a Tuček M. 4.m (MLŽ 2)
  • 28.10. V rámci oslav 100 let od založení republiky jsme zasadili sokolskou lípu na Šibenci, ke které jsme přidali i poselství.
  • 28.10. Oslavy ke 100 letům republiky – tvořivá dílnička Rodinného centra, kulturní blok v kavárenském stylu – mšenští divadelníci, Fanta je Bidlo, Prague BuskMen, výstava ke 100.výročí otevření sokolovny, dobové fotografie.
  • Listopad – prosinec – rekonstrukce pánských WC
  • 24.11. Snow film fest – tradiční promítání outdoorových filmů se zimní tématikou.
  • 2.12. Rozsvícení vánočního stromu – z důvodu nepřízně počasí byla veškerá vystoupení a stánky přesunuty do sokolovny.
  • 3.12. Mikulášská nadílka
  • 16.12. Běh Boudeckou roklí – 30 závodníků (14 mužů, 9 žen, 7 žactvo), Kauler Martin 3.místo V1, Švácha Luboš 2.místo V2+3, Janatková Radka 1.místo V1, Machová Anna 2.místo Ženy (žákyně) – Radka Janatková zvítězila i seriálu Mšenské běhy.
  • 19.12. Gymnastické závody - Závodilo se v přeskoku a prostných, kdy byla děvčata rozdělena do čtyř kategorií a čtyřčlenná porota potom vyhodnotila pořadí:
    v I.kategorii 1m.Klaudie Güllová, 2m.Julie Veselá, 3m.Kristýna Škantarová
    v II.kat. 1m.Karolína Nouzáková, 2m.Eliška Nováková, 3m.Natálie Zabilanská
    ve III.kat. 1m.Nikol Nováková, 2m.Jana Hronová
    ve IV.kat. 1m.Kristýna Hanušová, 2m.Klára Součková
  • 27.12. Badmintonový turnaj dvojic – do turnaje se přihlásilo 8 dvojic – 1.místo Nečas P. a Nečasová H., 2.místo Kolumpek R. a Nečasová R. a 3.místo Kindl T. a Malinská J..