Busta T.G.M. v parku před školouMěstské lázně - koupalištěKlika, kostel sv. MartinaSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Ze stodol a půd v květnu zmizí objemný odpad


Mšeno - Obyvatelé Mšena a pod něj spadajících vesnic, kteří by se rádi zbavili objemného odpadu, se už brzy dočkají. Město chystá tradiční svoz velkoobjemového odpadu na první květnovou sobotu, a to v době od 8 do 15 hodin. Kontejnery budou přistaveny v Jatecké ulici proti domu čp. 436 a na Podolci u Černíku.

Sedlečtí si budou muset počkat o týden déle. Kontejner bude na prostranství u lip (za domem Balounových) stát 11. května od 8 do 12 hodin. Město žádá občany, aby odpad neodkládali na stanoviště, dokud tam nebudou kontejnery.

Objemný odpad do kontejneru může odložit zdarma občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří tam pneumatiky, elektrospotřebiče, bioodpad, komunální odpad. Službu u kontejneru budou mít pracovníci města, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí jej odvézt na skládku a za jeho odložení zaplatit.

(jř)