Památník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláHradskoObří hlava a žábaBrusné

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Silvestrovský běh je už třetím během ve Stránce


Stránka - Poslední den loňského roku ve Stránce patřil prvnímu ročníku Silvestrovského běhu. Pozvánku na tento běh obdrželo sedmnáct běžců.

Závod se běžel na stejné trati jako v loňském roce, kdy šlo o nultý ročník. Trať měřila dva tisíce metrů a běžci absolvovali čtyři okruhy. Po seznámení s tratí se závodníci individuálně rozcvičili a pak se připravili ke startovní čáře.

Běh byl odstartován ve 13.45 jednou z pořadatelek - Vlastinkou, která poté hlásila časy závodníkům, a další pořadatelce Jitce. Ta zapisovala časy do připravených listin. Průběh závodu zpestřila skupinka dětí, která své rodiče svými hlasivkami mohutně povzbuzovala.

Po doběhu posledního závodníka Pavel s Jitkou napsali diplomy. Poté si zúčastnění běžci podle umístění chodili pro diplomy a upomínkové ceny. Nálada byla stále výborná a bylo si stále o čem povídat.

Tento Silvestrovský běh se pro svou krásnou atmosféru stává oblíbeným. Hlavní pořadatel Pavel slíbil závodníkům, že běh ve Stránce bude i v příštích letech. I když musel hlavní pořadatel řešit na poslední chvíli nepřítomnost dvou pořadatelek, které se letošního ročníku nemohly zúčastnit z důvodu nemoci, vše dopadlo na výbornou. Jituš s Vlastinkou vše zvládly a odvedly skvělou práci, za což jim velice děkuji.

Poděkování patří i pozvaným závodníkům, kteří respektovali pokyny hlavního pořadatele, a proto tento Silvestrovský běh proběhl v naprosté pohodě a ke spokojenosti všech zúčastněných.

Pavel Mráček, st.


VÝSLEDKY

KATEGORIE: ŽENY

1. Linda Bartošová 8:52

2. Danuška Palusková 9:29

3. Zděnka Vyhlasová 12:23

4. Míša Landová 14:11

KATEGORIE: MUŽI

1. Jirka Šmíd 6:44

2. Pavel Mráček ml. 6:50

3. Pavel Mráček st. 8:25

4. Lukáš Paluska 8:36

5. Luděk Vízner 10:19

6. Daniel Petřikov 10:20

7. Jan Kozlík 10:21

8. Josef Vyhlas st. 10:29

9. Vít Vyhlas 10:30