Obřadní síň radniceMěstské lázně - koupalištěSedlecSkramouš

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Stolní tenisté se sešli u trojice zelených stolů


Mšeno - První svátek vánoční je ve Mšeně znamením pro všechny nadšence do ping-pongu, aby se dostavili do tělocvičny mšenské základní školy. Už tradičně se tam totiž právě 25. prosince koná Vánoční turnaj ve stolním tenisu, který pořádá místní oddíl stolního tenisu pod SK Mšeno. Klání na třech zelených stolech odstartovalo úderem deváté hodiny, a to ve dvou kategoriích. První a zároveň početnější kategorii představovali příchozí, což jsou všichni, kteří mají chuť se vyřádit s pálkou v ruce, a to třeba jen jednou za rok. Druhá kategorie se skládala z hráčů registrovaných v okresní soutěži družstev.

Mezi příchozími hráči, kterých letos dorazilo dvanáct, se objevily i statečné dámy. Je ovšem škoda, že pouze tři. Zrovna ženy totiž hru prožívají velmi emotivně, což znám i od sebe, takže bývá díky nim postaráno i o zvukovou kulisu...

Z příchozích hráčů se tentokrát nejlépe dařilo Pavlu Nečasovi, který obsadil nejpřednější pozici. Hned za ním se na druhé příčce umístil Ladislav Píč a pomyslný bronz vybojoval Jiří Zabilanský. A putovní pohár turnaje, který si mezi sebou předávají pouze registrovaní hráči, na rok bude patřit Petrovi Malému z Lobče.

Letos v obou skupinách bohužel chyběli někteří pravidelní účastníci. Pevně věřím, že jejich absence nebude trvalá a opět se s nimi setkáme za rok v obvyklém termínu - 25. 12. 2019. A samozřejmě zase ve skvělé atmosféře.

Všem účastníků, kteří si s námi v tělocvičně zpříjemnili vánoční svátky, děkujeme.

Magdalena Hájková