Mariánské sousoší na náměstí MíruDrážní most v HlovciOlešnoFaraon

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zhodnocení uplynulé fotbalové sezony


Mšeno - Vážení sportovní přátelé, nabízím vám tradiční hodnocení uplynulé části soutěžního ročníku 2018/2019 v našem klubu SK Mšeno.

A – tým

Na startu letní přípravy jsme v týmu přivítali navrátilce po zdravotní pauze – Lukáše Milera, Jirku Guttenberga ml. a na jaře absentujícího Vaška Valentu. Do přípravy se zapojili také někteří další staronoví hráči (Petr Dvorný, Vojta Novák) i dorostenci, start přípravy vypadal velmi dobře.

Povedl se nám i start do mistrovských zápasů, ale dobré výkony jsme nedokázali potvrdit výsledkově, a to především na hřištích soupeřů. Jediný propadák byl v zápase s Kostelcem, kde jsme podali ostudný výkon. Jinak jsme v žádném zápase vyloženě nepropadli. Během podzimu bohužel odstoupil ze zdravotních důvodů Stejskal. Navíc Guttenberg ml. hrál pořád nedoléčený, což bylo na jeho nasazení a hře hodně znát, a navíc si v předposledním zápase zranění obnovil. Přes všechny problémy se ovšem držíme ve středu tabulky, a pokud v zimě dobře potrénujeme, věřím, že naše postavení v tabulce ještě vylepšíme. K tomu by nám určitě mohlo pomoci zimní soustředění, které máme v plánu. Pokusím se určitě doplnit tým o nové hráče, což je však v dnešní době dost složité.

realizační tým – Vladimír Grát, Jiří Guttenberg st., Dana Guttenbergová, Roman Kormoš

B – tým

Podzimní část se béčku moc nepovedla a dobrých výsledků mělo jako šafránu. Hra v některých zápasech nebyla úplně špatná, ale většinou tomu něco chybělo.

trenér - Roman Kormoš

dorost

Dorost jsme v minulém ročníku měli spojený se Skalskem. Do ročníku 2018/2019 jsme přihlásili dorost opět pouze pod naší hlavičkou a podle všech předpokladů jsme měli mít hráčů dostatek. Na začátku sezony se bohužel ukázalo, že ne všichni kluci dodrželi, co slíbili na konci minulého soutěžního ročníku. Začátek soutěže vypadal tak, že budeme muset dorost ze soutěže odhlásit. Naštěstí se situace postupně stabilizovala a dorost začal opět fungovat. Za to patří velký dík Lukáši Dohnalíkovi.

trenér – Lukáš Dohnalík

starší žáci

Soutěž žáků byla v podzimní části ovlivněna tím, že 2 týmy ukončily svou činnost, a soutěž tak musela začínat úplně od začátku. Tým žáků šel ve šlépějích áčka i béčka. Hra většinou nebyla úplně zlá, ale výsledky nebyly oslňující. Skvělé je to, že na sobě kluci i holky chtějí pracovat a chodí poctivě na tréninky.

mladší žáci

Přihlášení týmu mladších žáků do soutěží se stále ukazuje jako velmi přínosné a rostou nám zde hráči do starších žáků, což je velmi pozitivní.

mladší a starší přípravka

Na začátku soutěže to vypadalo, že nedáme týmy přípravek vůbec dohromady. Dětí bylo opravdu málo. Udělali jsme proto nábor a nyní již máme hráčů opět dostatek. Je skvělé vidět každé úterý a čtvrtek hřiště plné dětí všech věkových kategorií. Výsledky jsou u této kategorie druhořadé. Důležité je, že všichni hrají fotbal s radostí a na všech je vidět, jak fotbalově rostou. Znovu opakuji, že stále hledáme adepty na trenéry i vedoucí mládeže. Proškolení na trenérskou licenci zajistíme a zároveň nabízíme i finanční ohodnocení. Více informací případně sdělím na telefonu 602 851 240.

trenéři - Jiří Zabilanský st., Jakub Jedlička, Martin Žembery, Jiří Guttenberg st.

Závěrem chci opětovně poděkovat všem našim výše jmenovaným trenérům a také všem, kteří nám jakkoli pomáhají se zajištěním ostatních věcí kolem fotbalu (občerstvení, dresy, příprava hřiště, doprava na utkání a další). V neposlední řadě bych rád poděkoval členům výkonného výboru našeho klubu za jejich práci a zastupitelstvu města Mšena za podporu našeho spolku. Poděkování patří samozřejmě i vám, našim věrným fanouškům, za stálou přízeň. Věřím, že nám ji zachováte i v příštím roce. Na závěr roku plánujeme jako vždy tradiční silvestrovský fotbálek, tak si přijďte zahrát či zafandit. O přesném termínu vás budeme včas informovat na našich stránkách.

Vážení členové a příznivci SK Mšeno, dovolte mi, abych vám všem jménem výboru SK Mšeno popřál krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2019.

Jiří Guttenberg
předseda SK Mšeno