Večer před kostelem sv. MartinaOlešnoSousoší panny Marie, foto: Petra NejedláSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mšenský SK hledá nejmladší fotbalové talenty


Vážení rodiče, chtěl bych vás jménem našeho klubu informovat o možnostech, které nabízíme pro vás i vaše děti.

Hledáme nové talenty fotbalu narozené v letech 2008 až 2012. Musím zdůraznit, že tato nabídka se týká i dívek, které v žákovských kategoriích mohou také startovat. Vím, že v dnešní době je možností vyžití vašich dětí mnoho, ale přesto vám chci nabídnout možnost zapojit se do nejmasovějšího kolektivního sportu u nás i ve světě. V našem klubu se snažíme vytvářet ideální podmínky k tomu, aby se fotbalu zúčastňovalo co nejvíce dětí ze Mšena a okolí.

Naše nabídka je určena všem, kteří preferují individuální přístup, kvalitní a dobře organizovanou výuku fotbalových dovedností doplněnou využitím kvalitního materiálního zázemí.

Náš klub vychovává děti už od raného fotbalového věku. Ideální čas začít s fotbalem je 5 až 10 let, ale ani pro starší není nikdy pozdě. Všechny děti jsou rozděleny na věkové kategorie, což každému umožňuje lepší zapojení do fotbalového procesu.

Cílem je přivést do našeho oddílu co nejvíce chlapců a dívek k pravidelné sportovní činnosti. Důraz klademe na zdokonalování pohybových a komunikačních dovedností, zlepšení celkové kultury pohybu bez míče i s míčem. Sport musí pro děti znamenat zábavu a radost s důrazem na kolegialitu, disciplínu a jednání v duchu fair play.

Uvítáme mezi námi i zájemce z řad rodičů, kteří by se chtěli zapojit a pomoci nám v této záslužné činnosti, ať na místě trenérů, vedoucích mužstev či jakékoliv jiné pozici.

Tréninky mládeže se konají pravidelně dvakrát v týdnu (út, čt od 16.00) na našem stadionu ve Mšeně nebo v zimních měsících ve školní tělocvičně.

Na závěr bych vám chtěl poděkovat za čas strávený čtením těchto řádek a věřím, že se brzy sejdeme v co největším počtu u „kulatého nesmyslu“ na hřišti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonu 728 432 548 (Jiří Zabilanský). Těšíme se na vás.

Jiří Guttenberg
předseda SK Mšeno