Drážní most v Hlovcivzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláVojtěchovBusta T.G.M. v parku před školou

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Předvolební slovo - Jiří Říha


Vážení přátelé,

za pár dní se nám všem naskytne příležitost podpořit v komunálních volbách kandidáty, které bychom rádi viděli v zastupitelstvu našeho města nebo o nichž se alespoň domníváme, že budou mít v zastupitelstvu co říci.

Mšeno má podle mě velkou výhodu v tom, že si můžeme vybírat ze čtyř kandidátních listin. Samozřejmě, že by pro jednotlivé politické strany a sdružení nezávislých kandidátů bylo mnohem jednodušší, kdyby byl o křesla zastupitelů menší zájem. Bylo by to relativně bez boje. Stejně tak, jako tomu bude v řadě českých obcí, kde o hlasy voličů usiluje jen takový počet kandidátů, kolik je zastupitelských mandátů. V některých obcích se volby pro nedostatek kandidátů nekonají vůbec, jednou z nich je bohužel i Kadlín.

Ačkoli bych jako každý správný lídr kandidátky měl prosazovat pouze naše volební sdružení, dělat to nechci. Stačí mi vlastní přesvědčení, že jsme pro letošní komunální volby postavili tým slušných a schopných lidí, z nichž většina pro Mšeno a jeho přilehlé okolí už řadu let pracuje, a to především na poli dobrovolnictví v mnoha zájmových sdruženích, komisích a dalších organizacích.

Pro mě osobně je nejdůležitější, aby naše město mělo na další čtyřleté volební období schopné, slušné a komunikativní vedení.

Vážení přátelé, na závěr bych Vás rád požádal o Vaši aktivní účast u voleb, ať už se rozhodnete podpořit kohokoli. Děkuji.

Jiří Říha
Patrioti Mšenska