BrusnéBezdězy z Vrátenské hory (foto: J.Trevisan)OlešnoVěž kostela sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Předvolební slovo - Mgr. Marcela Prieložná


Vážení,

byli jsme požádáni o poslední slovo před volbami. Myslím si, že o volebním programu a kandidátech bylo řečeno dost.

Ráda bych však psala o tom, jak mě překvapilo a potěšilo, že se našlo téměř šedesát občanů Mšenska, kteří se rozhodli nést svou kůži na trh a vstoupit na kandidátky politických stran a sdružení. Cením si jejich odvahy a odhodlání obětovat svůj volný čas, energii a úsilí v práci pro ostatní obyvatele Mšena. Je jen škoda, že z těchto „59 statečných“ nakonec zbyde pouze 15 nových členů budoucího zastupitelstva. Přála bych si, aby nové vedení města bylo vstřícné, přátelské a maximálně otevřené veřejnosti.

Jsme tým lidí, kteří mají své město rádi a nebojí se aktivně zapojit do jeho dění. Není nám lhostejné, v jakém prostředí budou vyrůstat naše děti nebo stárnout naši rodiče. Do voleb jdeme s dobrými úmysly a čistým štítem.

Jsme připraveni v práci pro obec využít své soukromé i pracovní zkušenosti tak, aby se nám všem ve Mšeně lépe žilo. Za všechny členy sdružení Vám mohu slíbit, že s Vámi budeme mluvit, pomáhat Vám ochotně řešit vaše starosti a naslouchat Vám každý den, a ne jen jednou za čtyři roky.

Netroufám si nikomu radit, nikdy jsem to nedělala a nebudu to dělat ani teď. Jen Vám všem popřeji šťastnou ruku, dobrou volbu a novým zastupitelům hodně štěstí, protože k dobré práci ho budou potřebovat.

Marcela Prieložná
PRO MŠENO