Závěsný znakKlika, kostel sv. MartinaBezděz (foto: Zd. Bergl)Městský znak na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Bazar oblečení se opět povedl


Mšeno - Rodinné centrum Mšeno v září uspořádalo letošní druhou Burzu nejen oblečení. Mohla bych opět všem děkovat a všechny zúčastněné chválit, ale dovolím si to vzít trochu oklikou.

RC Mšeno funguje od roku 2015. Tehdy jsem si dovolila stát se předsedou tohoto spolku, ačkoli nejsem mšenským rodákem, a troufám si říci, že se svou činností dokážeme ve Mšeně zviditelnit.

A tak mi dovolte nejdříve poděkovat Mšenu za podporu naší činnosti a dětem i rodičům, kteří se našich akcí zúčastňují. Především pak Pavle, Hance, Petře, Katce, Bohu, tetě, Zuzaně, Janě i Lucii, protože bez nich bych do toho nešla.

A zářijová Burza? Je skvělé, že je každá burza lepší než ta předchozí. Bylo opravdu z čeho vybírat a naši návštěvníci to ocenili a vydatně nakupovali, my prodávajicí jsme měli nejen příležitost předat oblečení i sportovní potřeby dál, ale taky se prostě vidět a popovídat si nejen mezi sebou, ale i s návštěvníky, protože někteří se vracejí nakupovat už třetí rok. Třeba jako naši VIP nakupující z Vysoké.

A jako bonus jsme opět vybrali deset pytlů oblečení na charitu a odvezli je do Českého červeného kříže v Mělníku. Takže RC moc děkuje!

Eva Kratochvílová