Stránka - V sobotu 22. září se ve Stránce běžel 5. ročník Stránecké časovky. Pořadatelé se tohoto běžeckého závodu opět zhostili tak, jak nejlépe umí, a během celého sportovního odpoledne nedošlo k žádnému nedorozumění mezi pořadateli a běžci.

Ženy běžely dva okruhy, které celkem měřily 720 m. Poté se na trať vydali Cvrčkové. Jeden okruh si vyzkoušelo 13 malých běžců. Na muže čekaly tři okruhy měřící
celkem 1080 m. Atmosféra byla stále vynikající a hlasitě se povzbuzovalo až do doběhu posledního závodníka.

Po vyhlášení kategorií mužů byla odstartována pivní časovka, při které každý závodník musel po uběhnutí 180 metrů vypít připravené alkoholické pivo, pak pokračoval v běhu do cíle. Tady již potřetí za sebou vyhrál Vladimír Kosek.

Závěr patřil hlavnímu pořadateli, který poděkoval a zároveň předal upomínku všem zúčastněným pořadatelům tohoto běhu.

V kategorii žen A do 34 let zvítězila Kristýna Dvorščíková ze Stránky v čase 2:26. O stupeň starší kategorii od 35 let ovládla Dana Palusková ze Stránky v čase 2 minuty 47 vteřin. V kategorii žen C od 50 let na 1. místě doběhla Anita Veselá s časem 3:16.

V kategorii muži A do 39 let opět obhájil svá prvenství Jiří Šmíd z Neratovic v čase 3:16. Ve starší kategorii muži B od 40 do 49 let exceloval Michal Michálek z Mělníka v čase 3:26. V kategorii muži C 50 - 59 let první doběhl Luboš Švácha v čase 4:50 a kategorie muži D od 60 let patřila Pavlu Mráčkovi st., který se v cíli objevil za 4 minuty a 29 vteřin.