Historická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieOlešnopamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláPohled na Mšeno od severu

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Poděkování občanům města Mšena


Vážení občané našeho městečka Mšena, k napsání tohoto krátkého vzkazu pro vás mě vedou dva důvody.

Většina lidí mě tady zná. Víte, že jsem od roku 1994 až do roku 2006 pracovala ve funkci starostky města. Bylo to období velmi naplněné, byla jsem úspěšná, ale i neúspěšná, tak to život ve vedení města přináší. Mohu ale říci, že jsem tu práci dělala velice ráda, že jsem v této funkci získala mnoho zkušeností a široký rozhled.

Proto chci touto cestou poděkovat vám všem, kteří jste mi dali svou důvěru po celé dvanáctileté období, ale i vám, kteří jste mě nevolili, protože váš negativní postoj mě udržoval stále „v pohotovosti“ a ve střehu, abych neudělala chybu. I za to díky.

Od roku 2006 až dosud pracuji v městském zastupitelstvu. Snažím se být aktivní, jsem členkou několika komisí. Je mi svěřena funkce oddávajícího, což mě velmi naplňuje, a je mi ctí, že mám tu pravomoc uzavírat sňatky.

Nyní chci využít končícího volebního období a stát se řadovým aktivním občanem našeho města. Když se podívám zpět, jsem spokojena se svým životem, a to jak veřejným, tak rodinným. Ve zdraví se dožívám 75 let svého života a hodlám se věnovat jen své rodině, dětem, vnukům, pravnukům a sobě.

Vám všem přeji pevné zdraví, všechno dobré a děkuji.

Marie Štráchalová