Busta F.PalackéhoPoklička z úpatíMěstské lázně - koupalištěEvangelický kostel

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Senioři si užili muzikálové písně


Mšeno - Obyvatelé mšenského Domova seniorů i ostatní návštěvníci ve čtvrtek 26. července shlédli v prostorách zahrady domova koncert složený z písní z muzikálů, oper a operet, a to jak českých, tak zahraničních.

Koncert slovem provázela zpěvačka Míša Nosková, která samozřejmě i zpívala. Monika Sommerová zahájila vystoupení Rusalkou od Antonína Dvořáka. V podání Michala Bragagnolo zazněla například píseň z muzikálu Limonádový Joe. Nechyběly ani písně z muzikálu Noc na Karlštejně, Jesus Christ Superstar, Bídníci, Fantom opery a další.

Je nutné vyzdvihnout, že během představení bylo vzorně postaráno o seniory. Neustále jim zaměstnanci domova doplňovali nápoje, o přestávce roznášeli grilované maso a plnili jejich ostatní přání, což není výjimkou ani jindy. Vždycky při mojí návštěvě v domově seniorů obdivuji, jak je postaráno nejen o tu nezbytnou péči, která je seniorům poskytována, ale i radost, která je jim dopřávána mnoha kulturními pořady a pomáhá jim alespoň na chvíli zapomenout na jejich zdravotní problémy, které přináší stáří.

Josef Havel