Památník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláSedlecOlešnoVítejte ve Mšeně

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti ve školce řádily jako na Divokém západě


Mšeno - Tak jako každý červen, tak i letos přivítala zahrada Mateřské školy Mšeno okolo dvou set návštěvníků. Konala se totiž každoroční zahradní slavnost, při které byli předškoláci slavnostně vyřazeni z mateřské školy. Tentokrát byla slavnost na téma „Tenkrát na Západě“.

Děti si pro rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky a kamarády připravily vystoupení plné písniček, tanečků a krátkých scének. A ani rodiče nepřišli zkrátka. Soutěžili, tančili a bavili se. A aby byla slavnost dokonalá, postarali se rodiče i o bohaté občerstvení. Malí předškoláci byli vyznamenáni šerpou a dostali knihu a pamětní list. Na závěr vystoupení si paní učitelky pro rodiče připravily stylové taneční vystoupení. Slavnost se vydařila a to nejen díky přírodě, která nám dopřála nádherné počasí, ale i díky velikému úsilí všech rodičů, dětí, zaměstnanců školky a jejich rodinných příslušníků. Všem patří obrovské díky.

Velké poděkování patří i firmě TENT WOOD, která nám bezúplatně zapůjčila na zahradu krásné a zbrusu nové týpí, které sehrálo svou malou roli v našem vystoupení a zároveň dokreslilo atmosféru Divokého západu. Nemalou radost udělal dětem pan Hrdlička. Ten nám od firmy 1. zemědělská a s. Chorušice, zařídil zapůjčení stroje na výrobu cukrové vaty. I Vám patří velké cukrové díky.

A teď už se chystáme všichni na prázdniny. Chvíli si odpočineme, načerpáme nové síly a vrhneme se s vervou do nového školního roku. Přejeme Vám všem krásné a pohodové slunečné léto. Vaše děti ze školky.

Dana Svobodová, ředitelka MŠ Mšeno