Obří hlava a žábaSedlecOsvětlení nám. MíruRáj

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Lobeč opět zaplnily historické stroje


Lobeč - Zámecký dvůr v Lobči druhou červnovou sobotu už posedmnácté ožil automobilovými a motocyklovými skvosty. K vidění bylo 92 vozů a 20 motocyklů. Akci navštívilo přes jeden tisíc diváků, z čehož plyne, že i přes nabitý veteránský kalendář má Rojení stále pevné místo a hlavně zájem diváků všechny potěšil. Bylo přitom na co se koukat - jmenujme například krásné vozy Cadillac, repliku kompresorové Bugattky v Nostalgic edition a nebo překrásné vozy Praga, jejichž majitelé jsou věrnými účastníky již více než 15 let.

Ve startovním poli byl k nepřehlédnutí také „Jaguar E type”, který si zahrál v úspěšném detektivních seriálu s inspektorem Maxem. Veteránské rojení se zkrátka vydařilo. Už nyní si raději v kalendáři rezervuje druhou červnovou sobotu roku 2019, kdy vás čeká 18. ročník.

Na automobilové skvosty ovšem nemusíte čekat až do příštího roku. Czech Classic Cars Club Vás zve 6. října 2018 na autodrom do Sosnové na tradiční Sosnění, kde uvidíte veterány v rychlých jízdách na okruhu. Vstup pro diváky je zdarma, a to včetně depa. Více se dozvíte na www.veteranskerojeni.cz

Tomáš Pavlík