OlešnoBrusnéSousoší Immaculaty na nám. MíruBusta T.G.M. v parku před školou

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti se těší na týden zajímavých aktivit


Kanina - Všem rodičům a jejich dětem školou povinným oznamujeme, že se tři týdny před koncem letních prázdnin koná příměstský tábor, kterému říkáme díky skladbě a zájmu okolních obcí i tábor přívesnický. Tábor se inspiruje také osmičkovými výročími tohoto roku, ale jen těmi nejstaršími, a tak trochu jinak, než jsou děti zvyklé z televizní obrazovky a škol.

Děti budou dva dny ve Mšeně, jeden den na Kanině a dva dny po výletech. Přihlásit se mohou žáci základních škol, a to nejen mšenské. Další děti pak po dohodě. Cena za celý týden včetně stravy a dopravy je, i díky podpoře České církve evangelické ve Mšeně a dalších příznivců, 980 korun. A to, když se přihlásíte do konce června. S aktivitami začínáme každý den úderem osmé hodiny a skončíme podle programu daného dne od 15 do 17 hodin. Individuálně je možné se domluvit i na účasti jen v některé dny tohoto týdne za cenu úměrnou.

Konkrétní termín konání tábora je tedy od pondělí 13. do pátku 17. srpna 2018. V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte organizátory na telefonu 608 260 420, nebo elektronické adrese o-p-s@post.cz. A pozor, kapacita tábora je omezená.

Michal V. Hanzelín