Skalní kaplička v Boudecké rokliBrusnéMasarykova škola ve MšeněSkramouš

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Na mšenské koupaliště láká oblíbená Plovárna


Mšeno - V areálu mšenského koupaliště v sobotu 23. června od 15 hodin odstartuje 14. ročník festivalu Plovárna 2018. Tato tradiční akce bude hostit pět hudebních skupin, které hrají folk, country a spřízněné žánry.

Jako první se představí mělnický Trativod se svou starou country, tzv. old time. Další v pořadí budou Fechtýři, bluegrassová skupina působící již několik desetiletí. A následovat budou trampské Bílé Skály, které letos slaví neuvěřitelných šedesát let od svého založení. Letos nebudou chybět ani Womacklee, kteří jsou se svou tvorbou na pomezí country a punku tradičním hostem Plovárny. Mšenskou hudební přehlídku pak uzavře chomutovská parta Album, která se svým bluegrassem objíždí festivaly napříč Evropou.

Večer jako vždy vypukne hudební zábava k tanci i poslechu, na které se budou podílet muzikanti zúčastněných skupin. Nebude chybět doprovodný program pro děti, pro které budou připraveny soutěže, hry a skákací hrad. Přijďte strávit příjemné odpoledne a večer s dobrou muzikou v krásném prostředí mšenské plovárny.

Jiří Klement