SkramoušNáměstí Míru panoramatickyOsvětlení nám. MíruVojtěchov

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti ve Stránce budou rybařit i šermovat


Stránka - Nudí vás stále stejné dětské dny s trampolínou a nafukovacím hradem? V obci Stránka 16. 6. od 15 hodin startuje druhý ročník dětského prďáckého dne s netradičními disciplínami.

V zábavných i poučných hrách si vaše děti vyzkoušejí lovení rybek z necek, zajezdí si na kajaku po trávě, budou si moci zastřílet z luku, či stanou proti rytíři, jehož budou muset přešermovat. Poučí se také o nutnosti recyklace odpadu a o správném vhazování do příslušných kontejnerů. Čeká na ně i tradiční šipkovaná, kdy se proběhnou po klidné části obce a po cestě se setkají s dalšími hravými i naučnými stanovišti. Na ty, kdo projdou a splní, i s pomocí rodičů, požadavky každého stanoviště, čeká velký výběr z hodnotných cen. A kdo bude dostatečně vytrvalý, může si celé kolečko, měřící 1,5 km dát ještě jednou. V závěru dne vzplane vatra a na soutěžích zúčastněné děti si budou moci dát zdarma vuřtíky či další občerstvení. Ty opravdu nejodvážnější, samozřejmě i s rodiči, mohou přenocovat ve stanovém táboře na fotbalovém hřišti ve Stránce. Stany si ovšem musí přinést svoje. Před spaním jim ale promítneme v našem kině pohádku na dobrou noc.

Akci pořádají přátelé obce Stránka. Velké díky bychom chtěli korespondovat paní Oupické ze Mšena, jež nám výrazně pomohla s obstaráním dárků pro náš dětský den. Všichni jste srdečně zváni, a pokud by se snad mezi vámi našel někdo, kdo by chtěl pomoci s přidáním vlastního stanoviště či obsazením některého z našich připravených, pište nám prosím na ivo.hury@gmail.com nebo telefonujte na 608 33 10 10.

Ivo Hury